CSP Khimki - Metalurg Chelbasket Tahminler
Maç tahminleri
13/01/2025
CSP Khimki
Metalurg Chelbasket
Bet:1x2 - K2
Bahis parası koyKim kazanır?
Diğer tahminler
Filipinler. MPBL
Ilagan Isabela Cowboys-Pasay Voyagers
Paranaque Patriots-Caloocan Batang Kankaloo
Quezon City Galeries Taipan-Cebu Greats
World Cup Qualification, Asia & Oceania
İran-Suriye
Katar-Suudi Arabistan
Irak-Ürdün
Bahis ipuçları
10 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların CSP Khimki 'si
8 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Metalurg Chelbasket 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
10 / 10 tüm müsabakalarda son maç CSP Khimki yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
8 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Metalurg Chelbasket 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların CSP Khimki 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların CSP Khimki 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Metalurg Chelbasket 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Metalurg Chelbasket 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların CSP Khimki 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların CSP Khimki 'si galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Metalurg Chelbasket 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
8 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Metalurg Chelbasket 'si
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların CSP Khimki 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların CSP Khimki 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Metalurg Chelbasket 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Metalurg Chelbasket 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 2